Parafia pw. św. Marcina w Radziechowach

Radziechowski kościół należy do najstarszych murowanych świątyń w terenie. W okresie baroku gotycki obiekt znacznie przebudowano i całkowicie zmieniono wystrój wnętrza, a w 1800 r. dobudowana została wieża kościelna. Do ciekawszych elementów wyposażenia należy poźnobarokowy ołtarz główny z posągiem św. Marcina, ambona ozdobiona rzeźbami przedstawiającymi świętych ewangelistów Łukasza i Jana oraz chrzcielnica. Z dawniejszych zabytków zachowały się cenne gotyckie rzeźby Madonna z Dzieciątkiem z II poł. XIV w

OVERVIEW

The web site parafiaradziechowy.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the better). We have examined one page inside the site parafiaradziechowy.pl and found twenty-three websites linking to parafiaradziechowy.pl. There are one mass communication accounts belong to parafiaradziechowy.pl.

PARAFIARADZIECHOWY.PL TRAFFIC

The web site parafiaradziechowy.pl has seen fluctuating quantities of traffic all over the year.
Traffic for parafiaradziechowy.pl

Traffic ranking (by month) for parafiaradziechowy.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiaradziechowy.pl

Strona główna

Matko Boża Różańcowa módl się za nami. Z naszej diecezji w formie. Jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

WHAT DOES PARAFIARADZIECHOWY.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiaradziechowy.pl Mobile Screenshot of parafiaradziechowy.pl Tablet Screenshot of parafiaradziechowy.pl

PARAFIARADZIECHOWY.PL SERVER

Our parsers detected that a single root page on parafiaradziechowy.pl took eight hundred and seventy-five milliseconds to download. We could not observe a SSL certificate, so in conclusion we consider parafiaradziechowy.pl not secure.
136.243.46.32

We revealed that this website is using the Apache os.

Parafia pw. św. Marcina w Radziechowach

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site parafiaradziechowy.pl states the following, "Numer telefonu 48 33 867 60 21." We noticed that the website also stated " Numer telefonu Księdza Dyżurnego 506 276 466." It also said " Witamy na stronie internetowej! Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową naszej parafii. Informacje dotyczące historii parafii,. Godziny urzędowania kancelarii parafialnej,." The header had radziechowy as the highest ranking optimized keyword. This keyword is followed by radziechów, radziechowach, and radziechow which isn't as urgent as radziechowy. The other words parafiaradziechowy.pl used was radziechowach. ostre is included but might not be understood by search crawlers.

ANALYZE SIMILAR WEBSITES

Redemptor Hominis

Sumę odpustowa z procesją, o g 11. 30, odprawi i kazanie wygłosi O. W niedzielę 11 lutego rozpoczął się okres Komunii i spowiedzi wielkanocnej. Od niedzieli 15 października rozpoczęliśmy .

Parafia NMPNP w Redzie-Rekowie

Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny. Odprawiane nieregularnie - więcej informacji w dziale intencje. 2006 - 2008 Parafia NMPNP.

Parafia pw. Św. Marcelina w Rogalinie - Archidiecezja Poznańska

Witam na stronie parafii pod wezwaniem Świętego Marcelina w Rogalinie. Zapraszam do zapoznania się z niezwykłą historią kościoła. Na pozostałych stronach znajdą Państwo również informacje o możliwościach zwiedzania. Tych pełnych historii miejsc, godziny odprawiania Mszy Świętych. Informacje dla osób pragnących zawrzeć związek małżeński w naszej parafii. W przypadku wszelkich spraw związanych z parafią, zapraszam do kontaktu.

Parafia Rokietnica, Cmentarz Parafialny - szukaj grobów swoich bliskich.

Dziękujemy Wszystki za włączenie się do akcji. Już po raz kolejny w Nszej parafii w Uroczystość Objawienia Pańskiego odbyło się spotkanie z czwartym Królem. Błogosławieństwa Bożej Dzieciny; pokoju i obfitości łask. Dla Wszystkich Parafian i Gości. Z darem modlitwy! Ks prob. Dając świadectwo naszej miłości, sami wzbogacajmy się o tę miłość.